Neden PVC Pencere?

NEDEN FIRATPEN PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ?

Pencereler ve kapılar mekanların  aydınlatılmasından ses ve ısı dolaşımına kadar yaşam alanlarının temel öğesi olarak görev yapan yapı elemanlarıdır. Fıratpen PVC kapı ve pencere sistemleri tasarlanırken, yaşam konforunuz kadar tasarruf ve verimli kullanım da göz önünde bulundurulur. PVC, pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup yaşam alanlarınızı estetik çözümlerle güzelleştirir, aksesuar sistemleriyle güvenliğinizi artırır, doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle dekoratif çözümler üretir.  Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemleri; pivot pencere, yalıtımlı tam otomatik paralel sürme, monoblok panjur sistemleri, çift kanat açılımlı adaptörlü pencere, kepenk sistemleri, katlanır kapı gibi alternatiflerle evinizin ihtiyacınıza göre konforlu çözümler üretir. Fıratpen kendinden TPE contalı pvc profil, destek sacı, EPDM Conta ve metal aksesuar üretimiyle cam ve vida hariç bir pencerenin bütün elemanlarını üretmektedir.

ENERJİ TASARRUFU

Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, alüminyum ve ahşap pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan % 28 oranındaki enerji kaybını Fıratpen pvc pencere ve kapı sistemleri ile minimize edebilirsiniz. 

BAKIM DERDİ AZ

Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri’nin bakımı kolaydır ve bakım için az zaman gerektirir. Uzun ömürlüdür ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olarak yıllarca hizmet eder.

ÜSTÜN SES VE ISI YALITIMI

Günümüz kentleri artık çok gürültülü…Daha konforlu bir yaşam için mekanların ses yalıtımına verilen önem gitgide artıyor. Fıratpen PVC Kapı ve Pencere Sitemleri yüksek odacık sayısına sahip Selenit, Selenit Privia, Redonit, Power 75 gibi serileri,  opsiyonel 3. conta ve A Sınıfı et kalınlığı seçenekleri; tüm noktaları EPDM kauçuk conta ile yalıtımı sağlanan "yalıtımlı paralel sürme sistemleriyle" akustik yalıtımı üst düzeyde gerçekleştirir ve daha yaşanabilir mekanlar için çalışır.